0  0
Dni
:
 
  0  3
Godz
:
 
  1  7
Min
:
 
  2  2
Sek

You missed out!

Darmowy trening w Strefie 3L 

Cześć ! :)


Chciałbyś poprawić swoją sylwetkę? Zależy Ci na redukcji aktualnej masy ciała? Ogólna kondycja Twojego organizmu mogłaby prezentować się nieco lepiej? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to znaczy, że trafiłeś we właściwe miejsce.

Z przyjemnością zapraszamy Cię na darmowy trening w Strefie 3L. Żadnych kosztów, żadnych zobowiązań, żadnych ukrytych haczyków. Nie ryzykujesz zupełnie niczym, więc skorzystaj z naszej propozycji i umów się na spotkanie z doświadczonym oraz wykwalifikowanym trenerem, który pomoże Ci określić indywidualny plan realizacji zamierzonego celu. 

Chciałbyś, żebyśmy wykonali dla Ciebie bezpłatną analizę składu ciała, ocenili poziom tkanki mięśniowej czy tłuszczowej? Nie ma najmniejszego problemu. Zrobimy to w trakcie trwania treningu, a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów

Skorzystaj z okazji i zapisz się na darmowy trening obwodowy „Milon. Pamiętaj, nie ryzykujesz absolutnie niczym, a do zyskania jest naprawdę dużo! 

Cena regularna analizy składu ciała to 69.00 zł...
...JEDNAK przez bardzo ograniczony czas możesz skorzystać z tej usługi zupełnie bezpłatnie.

  0  0
Dni
:
 
  0  3
Godz
:
 
  1  7
Min
:
 
  2  3
Sek

You missed out!


Darmowy trening w Strefie 3L

Cześć ! :)

Chciałbyś poprawić swoją sylwetkę? Zależy Ci na redukcji aktualnej masy ciała? Ogólna kondycja Twojego organizmu mogłaby prezentować się nieco lepiej? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to znaczy, że trafiłeś we właściwe miejsce

Z przyjemnością zapraszamy Cię na darmowy trening w Strefie 3L. Żadnych kosztów, żadnych zobowiązań, żadnych ukrytych haczyków. Nie ryzykujesz zupełnie niczym, więc skorzystaj z naszej propozycji i umów się na spotkanie z doświadczonym oraz wykwalifikowanym trenerem, który pomoże Ci określić indywidualny plan realizacji zamierzonego celu. 

Chciałbyś, żebyśmy wykonali dla Ciebie bezpłatną analizę składu ciała, ocenili poziom tkanki mięśniowej czy tłuszczowej? Nie ma najmniejszego problemu. Zrobimy to w trakcie trwania treningu, a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów

Skorzystaj z okazji i zapisz się na darmowy trening obwodowy „Milon. Pamiętaj, nie ryzykujesz absolutnie niczym, a do zyskania jest naprawdę dużo! 

Normalnie Analiza Składu Ciała kosztuje 69.00 zł...
...JEDNAK przez bardzo ograniczony czas możesz skorzystać z niej zupełnie bezpłatnie!

  0  0
Dni
:
 
  0  3
Godz
:
 
  1  7
Min
:
 
  2  3
Sek

You missed out!

KCB SPORT SP z oo © 2021 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Ciasteczka | Polityka Prywatności | Regulamin