Dołącz do Klubu All Access:

Klub All Access to roczny dostęp do wszystkich szkoleń oraz wyzwań w platformie Sukces Z Pasją.

Normalnie wartość całego pakietu to ponad 19 508 zł, a Ty możesz uaktualnić swoje zamówienie do Klubu All Access za jedyne 1997 zł, czyli ponad 90% taniej.

Naciśnij przycisk poniżej i uzyskaj dostęp do wszystkich moich szkoleń oraz wyzwań!

Klub All Access to dostęp do:

UWAGA BONUS: Totalna nowość!

 wartość 4997 zł

12 Tygodniowe Wyzwanie pozbycia się mentalnych blokad i ograniczających przekonań, które trzymają Cię w strefie komfortu.

 Jest to 12 spotkań na żywo przez platforme ZOOM

Wartosć: 997 zł

1. Mentalność Milionerów

Nasz Mindset, czyli nasza mentalność decyduje o 80% naszych rezultatów w życiu,w tym również decyduje o naszej obfitości i bogactwie

W tym szkoleniu sprawdzimy, co się kryje w Twojej podświadomości oraz stworzymy Twój nowy mindset obfitości

Wartosć: 456 zł

2. Klub Sukces Z Pasją

Jest to klucz do mojego „sejfu rozwoju osobistego”… dosłownie jest to skarbnica, gdzie przechowuje moje najlepsze systemy i techniki, które są skrótem do rozwoju osobistego.

Wartość: 1997 zł

3. Efektywne Kreowanie Przyszłości

Nasz umysł działa jak komputer, ma specyficzny program i tak długo jak go nie zmienisz Twoje życie też się nie zmieni!

Wartość: 1997 zł

4. Laboratorium Wolności Finansowej

Jest to gotowy wzór jak możesz zacząć budować swoją wolność finansową - zaczynając od tego co masz. Jest to 6-tygodniowe, intensywne wyzwanie, które przygotuje Cię krok po kroku do całkowitej transformacji Twoich finansów.

Wartość: 1997 zł

5. 12-tygodniowe wyzwanie. Edycja 9

Jeżeli zdażyło Ci się kiedyś, że wyznaczyłeś sobie cel i nie udało Ci się go osiągnąć to ten program da Ci gotową mapę dojścia do swoich konkretnych celów bez marnowania czasu.

Wartość: 297 zł

6. Super Woman Beggining

Jeżeli na prawdę na poważnie chcesz zmiany w swoim życiu i czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Wartość: 2997 zł

7. Nagranie szkolenia: ,,Efektywne Kreowanie Przyszłości"

Jeżeli na prawdę na poważnie chcesz zmiany w swoim życiu i czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Jest to 2 dniowe zaawansowane szkolenie pracy z podświadomością.

Wartość: 2997 zł

8. Szkolenie Plan B

Dowiesz się, jak zarabiać na swojej pasji w Internecie dzieląc się swoją wiedzą, ekspertyzą i doświadczeniem. Plan B przeprowadzi Cię krok po kroku jak rozpocząć swój biznes, jak stworzyć swoje produkty, jak je sprzedawać i budować rzeszę wiernych fanów w mediach społecznościowych.

Wartość: 679 zł

9. Pakiet wszystkich medytacji

Jest to kolekcja moich 9 najmocniejszych i najbardziej efektywnych medytacji i kalejdoskopów

Pomogą Ci one przeprogramować Twoją podświadomość, na podświadomość sukcesu, która będzie Cię wspierać w dążeniu do sukcesu 

Łączna wartość tych wszystkich szkoleń to aż ponad 19 508 zł!

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty - płacisz raz a dostajesz roczny dostęp do wszystkiego !

Trenuj

Otrzymasz natychmiastowy dostęp do materiałów z rozwoju osobistego (planów działania, technik, metod, narzędzi, wywiadów itp.), które przeprowadzą Cię krok po kroku przez wszystkie strategię rozwoju osobistego i biznesowego, które my używamy w Sukces Z Pasją.

Rozwijaj się

Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do strategii i technik, których używamy, żeby pomóc setkom osób, które chcą dramatycznie zwiększyć swoją produktywność, osiągać swoje cele i zdobyć niezbędne biznesowe umiejętności.

Osiągaj cele

Pod koniec każdego materiału, otrzymujesz gotową strategię wyznaczania celów, zwiększania produktywności, pracy z podświadomością, wydobycia pewnoście siebie i dużo więcej co pozwoli Ci wspiąć się w swoim życiu i biznesie na wyższy poziom.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Nasze szkolenia w formie video możesz realizować dowolną ilość razy, w wybranym przez siebie czasie.
Wystarczy dostęp do Internetu. Dzięki temu możesz w każdej chwili wrócić do najważniejszych treści i być na bieżąco, oszczędzając swoje pieniądze i czas.

Sukces Z Pasją © 2012-2021 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin