Confirmation Mierzyn – Strefa 3L

Gratulacje! Twój Bezpłatny "Trening Wprowadzający" został pomyślnie zarezerwowany! 

Ile czasu potrzebuje na trening wprowadzający i jak się przygotować?


Trening wprowadzający trwa ok. 1,5h. Jedyne co musisz ze sobą zabrać, to strój oraz obuwie sportowe i dobre nastawienie! Całą resztę mamy u siebie - w pakiecie otrzymasz ręcznik, wodę i owoce!

LOKALIZACJA: MIERZYN, UL. SEZAMKOWA 1

Pomogliśmy Już Wielu Ludziom Zmienić Swoje Życie!
Zobacz Wybrane Rezultaty Osób, Które Z Nami Trenują:

Dzięki temu, że przychodzę na treningi, mam lepsze samopoczucie, z pewnością dużo lepiej śpię, jestem bardziej zorganizowana i przynosi mi to swobodę.

Odczuwałem duży ból w kręgosłupie, kiedy usłyszałem o Strefie3L.  
Jest to miejsce, gdzie można zasięgnąć porady fizjoterapeutów i instruktorów.
W znacznym stopniu zwiększyła się moja wydolność organizmu i wystartowałem nawet w biegu, gdzie zająłem 15 miejsce na 40!

Nie ma tu problemu z ustawianiem urządzeń i z kolejkami do nich, jak na tradycyjnych siłowniach. Człowiek sobie klika i wszystko się ustawia. Dodatkowo wszystkie urządzenia połączone są w jeden system, więc można na bieżąco śledzić postępy.

To miejsce pozwala przede wszystkim na zrelaksowanie się. Mam poczucie, że w końcu robię coś ważnego dla siebie. Strefa3L to klub kameralny, przyjazny, pracują w nim profesjonaliści, którzy są w stanie pomóc nam w treningu.

Nigdy nie zmieniłabym tego miejsca. Jak boga kocham! :)
Zawsze gdy stąd wychodzę, jestem pozytywna i uśmiechnięta.

Atmosfera jest super, ludzie są super są dla nas wsparciem, trenują nas, poprawiają, jest naprawdę mega. 

Przychodzę do Strefy 3L już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z treningów, ponieważ salka oraz wszystkie maszyny jest przystosowana pod moje potrzeby. |Jeśli przyjdziesz to trenerzy dobiorą wszystkie parametry pod twoje możliwości i stopniowo są one zwiększane!

Zaczęłam chodzić na treningi 29 lutego. Miałam wtedy 88 kg, dzisiaj pod koniec sierpnia mam już 71 kg. Na początku byłam bardzo zestresowana, ale summa summarum bardzo fajnie zaczęło mi się ćwiczyć!

Na początku treningów ważyłem ponad 100 kg. Z biegiem czasu udało mi się zrzucić ponad 10 kg!

Rozpoczęłam treningi w Strefie 3L, ponieważ zachęcił mnie krótki czas treningu oraz to że wystarczy trenować 2-3 dni w tygodniu aby widzieć rezultaty... Dzięki treningowi MILON zrzuciłam  20 kg, pozbyłam się kompleksów, lepiej czuję się we własnej skórze i moja sprawność fizyczna zdecydowanie się poprawiła. 

Szukałem dla siebie zajęcia, które pozwalałoby mi utrzymać kondycję fizyczną i psychiczną. Strefa 3L, choć jestem nowicjuszem spełnia moje oczekiwania zarówno fizyczne jak i kardiologiczne.

Jestem bardzo zadowolona, choć miałam duże obawy.
Jest tutaj bardzo przyjaźnie, rodzinnie, trenerzy są bardzo pomocni.